Акумулаторен ударен винтоверт Sealey CP20VIDX, 20V, 200Nm НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP20VIDX
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Захват: 1/4″
  • Удари в минута: 0-3780 уд./мин
  • Скорост на празен ход: 0-2700 об./мин
  • Максимален въртящ момент: 200Nm
  • Нетно тегло: 1,25 кг
Ударен винтоверт Sealey CP20VIDX
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Захват: 1/4″
  • Нетно тегло: 1,25 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Максимални обороти
Макс. въртящ момент (Nm)
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ударен акумулаторен гайковерт DeWALT DCF899P2 комплект 18V безчетков
-32%
Акумулаторен динамометричен гаечен ключ Milwaukee M12 ONEFTR38-201C, 12 V, 135,6Nm
-38%