Акумулаторен Ударен Винтоверт Milwaukee M18BPD-0C , 60Nm , само тялото
Код: M18BPD-0C
203.63  / 398.27 лв.
Номер в магазина: 235620
Купи сtbi bank logo
  • Капацитет на патронника (мм) 13
  • Макс. пробивна зидария (мм) 16
  • Макс. пробиване на дърва (мм) 38
Ударен Винтоверт Milwaukee M18BPD-0C
Описание:
Акумулаторен Ударен Винтоверт Milwaukee M18BPD-0C е удобен 18-волтов винтов винтоврт, с дължина само 198 мм, позволявайки удобна работа в тесни пространства. 4-полюсен мотор с голям капацитет и компактна конструкция. Поддържа Redlink plus интелигентна система, която изключва претоварване на машината и батерията . Индивидуалното наблюдение на клетките също увеличава живота на батериите, което може да се провери с вграден дисплей за зареждане на батерията. Интегрирано LED осветление на работното пространство. Ергономична мека ръкохватка за максимален комфорт. С обхват на патронника 13мм за бърза смяна на бит и задържането му. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee M18.
Доставя се в куфар, бз батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия Li-ion
  • Макс. ударна скорост (bpm) 0 – 28 80
  • Макс. въртящ момент (Nm) 60
  • Винтове за дърво до (мм): 7
  • Тегло: 2.1 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.1 кг
Батерии в комплекта
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.