Акумулаторен Ударен Винтоверт Makita TD110DSAE, 10.8V , 110 Nm
Код: TD110DSAE
250.02  / 489.00 лв.
В наличност
Номер в магазина: 204188
Купи сtbi bank logo
  • Въртящ момент: 110.00 Nm
  • Търговска марка: Makita
  • Реверс: да
  • Регулиране на обороти: да
ХАРАКТЕРИСТИКА:
  • 6,35 mm шестостенен патронник
  • Макс. затягащ момент: 110 Nm
  • Ударен винтоверт
  • 18 степени на затягащ момент
  • Редуктор с две механични скорости
  • Една LED работна лампа с предварително включване и отложено изключване
  • Регулиране на оборотите чрез спусъка
  • Скоба за колан
Захват: 1/4″
Въртящ момент: 110.00 Nm
Търговска марка: Makita
Реверс: да
Регулиране на обороти: да
Акум.батерия-тип: Li-Ion
Акум.батерия-капацитет: 2 Ah
Брой скорости(степени):
Честота на удара: 3500 min-1
Акум.батерия-напрежение: 10.8 V
Окомплектовка:
2xBL1020B батерия – 10.8 V , 2.0 Ah
DC10SA – зарядно устройство
Куфар
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH GWS 18V-10 SOLO 125 mm
-23%
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH GWS 18V-10 SOLO 125мм
-18%
Акумулаторна гресьорка Milwaukee M18GG-201C
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH GWX 18V-15 SC SOLO 125мм