Акумулаторна гресьорка Milwaukee M18GG-201C
Код: 4933440490
Номер в магазина: 210887
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: Li-Ion, 2.0 Ah
  • Тегло: 3.9 kg
  • Макс. налягане: 562 bar
Производител: Milwaukee
Moдел: M18GG-201C
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 1 x 2.0Ah литиево-йонна батерия, зарядно устройство и куфар.
Описание:
Мощен 18V мотор доставя над 562 бара макс. работно налягане. Най-доброто време за работа в клас – разпределя до 7 касети за зареждане.
Капацитет на цилиндъра 400ml. Доставя се с гъвкав маркуч с високо налягане 1219 мм с предпазител на пружината.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M18 ™.
Техническа характеристика:
Напрежение: 18 V
Тегло: 3.9 kg
Макс. налягане: 562 bar