Акумулаторен такер Milwaukee M18FRCN45-0X, 18V, 19-45 мм, 4933498168
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Ъгъл на пълнителя: 15°
  • Диаметър на пирона: 3 мм
  • Дължина на пироните: 19 – 45 мм
  • Размери на главата: 10.1 – 10.5 мм
  • Капацитет на пълнителя: 120 бр
  • Тегло: 3.8 кг
Акумулаторен такер Milwaukee M18 FRCN45-0X
Описание:
Акумулаторен такер Milwaukee M18FRCN45-0X е високопроизводителен инструмент, проектиран за покривни и екстериорни приложения. С работно напрежение от 18 V и батерия с капацитет 3 Ah, този такер предлага оптимална мощност и ефективност. Пълнителят с ъгъл от 15° побира до 120 пирона с дължина от 19 до 45 мм и диаметър 3 мм, с размер на главата между 10.1 и 10.5 мм. Технологията Ready to Fire Nail минимизира времето между изстрелите, докато системата за блокиране Dry-Fire предотвратява празни изстрели, когато пълнителят е празен. Регулирането на дълбочината на забиване се извършва бързо и лесно без необходимост от инструменти. С едно зареждане на батерията REDLITHIUM 3.0 Ah, такерът може да изстреля до 1100 пирона. Безчетковият мотор POWERSTATE, батерията REDLITHIUM и интелигентната електроника REDLINK PLUS гарантират надеждна работа, дълъг живот и висока производителност. Като част от батерийната система MILWAUKEE M18, този такер предлага съвместимост с всички батерии от серията.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Ъгъл на пълнителя: 15°
  • Диаметър на пирона: 3 мм
  • Тегло: 3.8 кг
Комплектът включва:
  • 1 х Кутия – HD Box
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Батерии в комплекта
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.