Комплект винтоверт и гайковерт Milwaukee M18FPP2F3-502X, M18FPD3, M18FMTIW2F12
Купи сtbi bank logo
Комплект винтоверт и гайковерт Milwaukee M18FPP2F3-502X включва:
1. Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-0,158 Nm, Безчетков
Предимства:
  • Осигурява висока производителност, благодарение на 158Nm въртящ момент;
  • 13мм безключов патронник осигурява бързата смяна на инструментите;
  • С ярка LED работна светлина за по-прецизна работа и индикатор за нивото на батерията;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Автоматично спиране: Да
  • LED светлина: Да
  • Дължина на инструмента: 175 мм
  • Тегло 1,7кг
2. Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 FMTIW2F12-0
Предимства:
  • Гайковертът е с компактен дизайн с обща дължина от само 152 мм е идеален за приложения в тесни пространства
  •  Автоматичното изключване предотвратява използването на въртящ момент по-голям от 47 Nm за ръчно затягане, за да се предотврати прекомерно затягане
  •  Гъвкавата система за захранване позволява работата с всички батерии от серията Milwaukee M18 ™
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Максимален въртящ момент при затягане: 745 Nm;
  • Максимален въртящ момент при разхлабване: 881 Nm;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Тип захват: 1/2″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 1200 min – 1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1950 min – 1;
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 2575 min – 1;
  • Обороти на празен ход, IV скорост: 0 – 1325 min – 1;
  • Удари в минута, I скорост: 0 – 900 min-1;
  • Удари в минута, II скорост: 0 – 2100 min-1;
  • Удари в минута, III скорост:  0 – 3100 min-1;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 2.3 кг.
3. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18B5 / 5.0AH REDLITHIUM-ION™ – 2бр
4. Бързо Зарядно Устройство Milwaukee M12-18 FC – 1бр
5. Куфар за съхранение Milwaukee – 2 бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло10 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ексцентършлайф Einhell TE-RS 18 Li - Solo Power X-Change, 18 V, 125 мм
-13%
Акумулаторен ексцентършлайф Einhell TE-RS 18 Li – Solo...
Комплект акумулаторен винтоверт Sealey CP20VDDKIT1, 20V, 35Nm
-10%