Акумулаторен сет машини Milwaukee M18FPP8B-553P M18 Безчеткови
Купи сtbi bank logo
Акумулаторен сет машини Milwaukee M18FPP8B-553P включва:
1. Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18 FPD2 18V 135Nm
Предимства:
  • Безчетков двигател POWERSTATE с до 10 пъти по-дълъг живот на мотора и до 60% повече мощност;
  • Индивидуалната клетка на батерията оптимизира времето за работа на инструмента;
  • Работи с всички батерии Milwaukee M18;
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Капацитет на батерията: Li-Ion;
  • Брой степени: 2;
  • Въртящ момент: 135 Nm;
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 мм;
  • Максимални обороти: 0 – 550/0 – 2000 min – 1;
  • Удари в минута: 0 – 32 000 min – 1;
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм;
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 65 мм;
  • Безчетков двигател: ДА;
  • LED осветление: ДА;
  • Режим на ударно пробиване: ДА;
  • Тегло: 3 кг.
2. Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18 FHX 18V 2.5J
Предимства:
  • С мощен ударен механизъм и конструкция на безчетковия мотор осигуряват 2,5 J енергия на удара;
  • Оборудван с безключов патронник за гладки свредла;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Енергия на удара: 2.5 J
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 26 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 28 мм
  • Оптимизиран капацитет на пробиване в бетон: 6 – 20 мм
  • Тегло: 3.4 кг
3. Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M18 FID2 226Nm
  • Безчетков POWERSTATE ™ мотор за тежко приложение при натоварване;
  • По-висока енергийна ефективност при натоварване – въртящ момент от 226 Nm;
  • Обща дължина от само 117 мм за достъп в тесни пространства;
  • Шестостен патронник за бърза и лесна смяна;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Брой скорости: 4
  • Максимален диаметър на болта: M16
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 16 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 89 мм
  • Тип захват: 1/4″
  • Безчетков двигател: ДА
  • LED осветление: ДА
  • Режим на ударно пробиване: ДА
  • Тегло: 3.5 кг
4. Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FSAG125X-0, 18V, 125мм
  • Подходящ е за работа с неръждаема стомана и алуминий, и за отстраняване на ръжда и боя;
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Двигател безчетков: да
  • Диаметър на колелото: 125 мм
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм
  • Съвместимост: С всички батерии M18™
  • Защита от удар: да
  • Тегло: 2.7 кг
5. Акумулаторен саблен трион Milwaukee M18FSZ-0
  • Подсилената метална връзка към батерията осигурява издръжливост и задържане на батерията;
  • Той лесно ще отреже до 150 мм в метални тръби и 20 мм в стомана;
  • Напрежение: 18 V
  • Дълбочина на рязане в дърво: 300 mm
  • Дълбочина на рязане в стомана: 25 mm
  • Ход на ножа: 32 mm
  • Тегло: 3.8 kg
6. Акумулаторен мултиинструмент Milwaukee M18FMT-0 безчетков 18V
  • Смяната на ножа FIXTEC ™ без инструменти с универсален адаптер;
  • Напрежение: 18 V
  • Ъгъл на трептене наляво/надясно: 2,1 °
7. Акумулаторен Безчетков Циркуляр Milwaukee M18BLCS66-0 / 190мм
  • 190мм острие, което дава 66 мм дълбочина на рязане, което позволява на триона да нарязва три подредени 19 мм OSB плоскости;
  • Електрониката за защита от претоварване REDLINK ™;
  • Пресована алуминиева обувка за максимална трайност;
  • 50 ° наклонен капацитет с дълбочина на рязане 46 мм;
  • Напрежение: 18 V
  • Диаметър на острието: 190 mm
  • Размер на отвора: 30 мм
  • Макс. дълбочина на рязане (45 °): 48 mm
  • Макс. дълбочина на рязане (90 °): 66 mm
  • Ниво на звукова мощност: 94.2 dB (A)
  • Тегло (с батерия): 4.30кг
8. LED Фенер Milwaukee M18 TLED-0 с чупеща се глава
  • Подсилен корпус и лещи, устойчиви на удари;
  • Напрежение: 18 V