Акумулаторен саблен трион Milwaukee M18FSZ-0X, 18 V, 32 мм + ПОДАРЪК Батерия 5.5Ah
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Обороти на празен ход: 3000 min-1
  • Ход на ножа: 32 мм
  • Максимална дълбочина на рязане в дърво: 300 мм
  • Рязане на тръби при 90°: 150 мм
  • Осветление: LED
  • Шум: 96.4 dB
  • Тегло: 3.8 кг
Саблен трион Milwaukee 4933478293
Описание:
Акумулаторен саблен трион Milwaukee M18FSZ-0X се отличава с безчетков мотор Powerstate, задвижван от 18 V батерия. Този иновативен трион предоставя професионална мощност и надеждност. Скоростта на работа е в диапазона от 0 до 3000 оборота в минута, а дължината на хода на ножа достига 32 мм. Интегрираният патентован съединител предлага допълнителна издръжливост на предавката и двигателя, поглъщайки големи ударни сили, предизвикани от внезапно блокиране на острието. Сабленият трион разполага с удобна лостова скоба за ножове Fixtec, която не само подобрява издръжливостта, но и улеснява бързата смяна на острието. Подсилена с метал, връзката за батерията гарантира дълготрайност и надеждност при работа. Вградената LED светлина осигурява ясна видимост на работната повърхност по време на рязане.
Доставя се без зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Ход на ножа: 32 мм
  • Осветление: LED
  • Шум: 96.4 dB
  • Тегло: 3.8 кг
Окомплектовка:
1 х Пластмасов куфар за пренасяне HD Box
ПОДАРЪК:
1 х Акумулаторна Батерия Milwaukee M18HB5.5, 18V, 5.5Ah
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.