Акумулаторен ръчен циркуляр Milwaukee M18FCS66-0 / 190 мм
Код: 4933464725
Номер в магазина: 210571
Купи сtbi bank logo
  • Тип батерия: Li-ion
  • Диаметър на острието: 190 мм
  • Зъби на острието: 24
Производител: Milwaukee
Moдел: M18FCS66-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се само тяло БЕЗ батерии и зарядно.
Циркулационният трион M18 FUEL ™ осигурява силата за разкъсване на рязане при същата скорост на подаване на еквивалентен циркулярен променлив ток – с възможност за рязане на 750 парчета боб с ширина 90 mm x 45 mm на едно зареждане на батерията 12.0 Ah. Мотор без четки POWERSTATE ™ от следващо поколение: това е най-мощният мотор на Milwaukee®, използващ магнити от по-висок клас и 175% повече мед в сравнение с предишни двигатели.Магнезиевата обувка намалява теглото и увеличава издръжливостта. Вградена LED светлина за осветяване на работното пространство. Капацитет на скосяване 56 °. Следващото поколение разузнавателна система REDLINK PLUS ™ осигурява усъвършенствана цифрова защита от претоварване за инструмент и батерия и уникално подобрява работата на инструмента при натоварване.
190 мм острие, което дава 66 мм дълбочина на рязане, което позволява на триона да реже 3 подредени OSB дъски.
Устойчива метална висяща кука за рафт за управление на работното пространство и безопасност.
Техническа характеристика:
Тип батерия: Li-ion
Диаметър на острието: 190 мм
Зъби на острието: 24
Дебелина на острието: 1,6 мм
Размер на отвора: 30 мм
Макс. скосяване: 56 °
Ниво на звукова мощност: 104.5 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 93,5 dB (A)
Ниво на вибрации (триониране на дърво): 1,8 m / s²
Несигурност на нивото на вибрации (триониране на дърво): 1,5 m / s²
Напрежение: 18V
Макс. дълбочина на рязане (@ 0 °): 66 mm
Макс. дълбочина на рязане (@ 45 °): 48 мм
Макс. дълбочина на рязане (@ 56 °): 43 мм
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло7 кг
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.