Акумулаторен комплект машини MILWAUKEE M18FPP6E3-502B
Код: 4933480874
Номер в магазина: 238016
Купи сtbi bank logo
1. Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FSAG125X-0, 18V, 125мм
Предимства:
  • Подходящ е за работа с неръждаема стомана и алуминий, и за отстраняване на ръжда и боя;
  • Работи с всички батерии Milwaukee M18;
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion
  • Двигател безчетков: да
  • Обороти на празен ход: 0 – 8500 min – 1
  • Диаметър на колелото: 125 мм
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм
  • Съвместимост: С всички батерии M18™
  • Защита от удар: да
  • Тегло: 2.7 кг
2. Акумулаторен саблен трион Milwaukee M18FSZ-0
Предимства:
  • Подсилената метална връзка към батерията осигурява издръжливост и задържане на батерията;
  • Той лесно ще отреже до 150 мм в метални тръби и 20 мм в стомана;
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Дълбочина на рязане в дърво: 300 mm
  • Дълбочина на рязане в стомана: 25 mm
  • Ход на ножа: 32 mm
  • Тегло: 3.8 kg
3. Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-0X,158 Nm, Безчетков
  • Осигурява висока производителност, благодарение на 158Nm въртящ момент;
  • 13мм безключов патронник осигурява бързата смяна на инструментите;
  • С ярка LED работна светлина за по-прецизна работа и индикатор за нивото на батерията;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Автоматично спиране: Да
  • LED светлина: Да
  • Дължина на инструмента: 175 мм
  • Тегло 1,7кг
4. Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M18FID3-0
  •  Висока енергийна ефективност при натоварване, благодарение на безчетковият двигател и с изключителен въртящ момент от 226 Nm;
  • Изключително компактен дизайн, обща дължина от само 113 мм за достъп до тесни пространства;
  • ¼″Шестостен патронник за бърза и лесна смяна на накрайниците;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/4″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Скорост на удара: 1400/3600/4400/0-4400 ipm
  • Макс. Диаметър на болта: M16
  • Скорост на празен ход: 1750/3000/3900/0-3900rpm
  • Дължина: 113 мм
  • Тегло: 1 кг
5. Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18CCS55-0, безчетков, 18V, 165мм, 4933446223
  • Капацитет на 50 ° скосяване;
  • Вграденият вентилатор за прах поддържа чистата линия на рязане;
  • Напрежение (V): 18V;
  • Тип батерия: RED Li-ion;
  • Двигател: безчетков;
  • Диаметър на острието (мм): 165;
  • Размер на отвора (mm): 15.87;
  • Максимални обороти: 0- 5000 min – 1;
  • Ниво на звукова мощност (dB (A)): 91.8;
  • Защита от претоварване: Да;
  • Тегло: 3.2 кг.
6. LED Фенер Milwaukee M18 TLED-0 с чупеща се глава
  • Напрежение: 18 V;
  • Макс. лумени: 120 лум;
  • Макс. време на работа: 29 ч;
  • Клас на защита: IP54;
7. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18B5 / 5.0AH REDLITHIUM-ION™ – 2бр
8. Бързо Зарядно Устройство Milwaukee M12-18 FC – 1бр
9. Текстилна чанта за съхранение Milwaukee – 1 бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло25 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 18V-90 C Professional 0 601 9K6 000, 18 V, 64 Nm
-29%
Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 18V-90 C Professional 0 601...
Milwaukee акумулаторен фенер L4TMLED-301 LED USB - 1100 лумена, IP67, TWIST FOCUS
-10%