Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FHIW2F12-0X, 18V, 2034Nm, 1/2″
Код: 4933492782
Номер в магазина: 248503
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion
  • Максимален въртящ момент при затягане: 1491 Nm
  • Максимален въртящ момент при развиване: 2034 Nm
  • Механични скорости:
  • Обороти на празен ход: 0-700/ 0-1300/ 0-2000/ 0-2000 min-1
  • Удари в минута: 0-1300/ 0-2200/ 0-2400/ 0-2400 ipm
  • Захват: 1/2
  • Тегло  с батерия M18 B5: 3.4 кг
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 FHIW2F12-0X
Описание:
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FHIW2F12-0X е с впечатляваща мощност и функционалност, с високия си въртящ момент от 1491 Nm при затягане и 2034 Nm при развиване на гайката, този гайковерт е способен да се справи с най-изискващите задачи. Въпреки големия си въртящ момент, той е с компактен размер от 193 мм, което му позволява да достигне и работи в тесни пространства. Със скорост от 2000 оборота в минута без натоварване, гайковертът позволява на потребителя да завърши работата си с 35% по-бързо, в сравнение с предишните модели. Системата за изолиране на батерията гарантира сигурна връзка на батерията и контролира вибрациите, като предава по-малко напрежение на ръката на потребителя. Гайковертът е снабден със здрава скоростна кутия за повече издръжливост и три светодиода за висококачествена осветеност на работното място. Функцията 4-Mode DRIVE CONTROL позволява на потребителя да избира от четири различни настройки на скоростта и въртящия момент в зависимост от нуждите на приложението. Системата FUEL™ на Milwaukee предефинира баланса на безжичните технологии, предоставяйки изключителна мощност и издръжливост. Съвместимостта с всички батерии MILWAUKEE® M18™ гарантира гъвкавост и универсалност в работата.
Доставя се без батерии и зарядно устройство.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion
  • Механични скорости:
  • Захват: 1/2
Комплектът включва:
  • Куфар за съхранение и пренасяне HD: 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.4 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Максимални обороти
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.