Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee M12CH-602X M12 FUEL SDS+ Hammer / 4933451510
Купи сtbi bank logo
Производител: Milwaukee
Moдел: M12CH-602X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 2x 6.0Ah литиево-йонни батерии, зарядно устройство и куфар.
Описание:
Първият безчетков компактен 12V въртящ се чук с 1,1 джаула (EPTA), 0 – 6575 об / мин и 0 – 900 об / мин. Изключете ниското ниво на вибрация 4,4 m / s² може да се срещнете за 8 часа на ден. Ще пробиете над 60 отвора от 50 мм х 6 мм за заряд на батерията. Изключете скоростта на теглото си в своя клас с безработен двигател POWERSTATE ™ за 3 пъти по-дълъг живот на двигателя и до 2 пъти повече време на работа. Интелигентната система REDLINK PLUS ™ използва цифровата защита от презоварване на инструмент и батерия и уникално подобна работа на инструмента при натоварване. REDLITHIUM ™ -ION акумулаторен пакет предлага превъзходна конструкция на опаковката, електрониката и производителите без излишък, за да се увеличи повече време за работа и повече работа през живота на опаковката. Работа във 2 режима: изберете въртящ се чук или въртене само за максимална гъвкавост. Оптимизирайте пробиване с чук до 6 – 10 мм (макс. 13 мм). 43 мм размер на врата – съвместим с M12 DE прахосмукачка. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M12 ™.
Техническа характеристика:
Капацитет на батерията: 6.0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Напрежение: 12 V
Енергия на удар: 1.1 J
Доставено зарядно: 90 мин
Действие на чук с пълно натоварване: 0 – 6,575 bpm
Макс. пробиване (стомана): 10 мм
Макс. пробиване (бетон): 13 мм
Макс. пробиване (дърво): 13 мм
Брой на доставените батерии: 2
Оптимизиран капацитет на пробиване (бетон): 5,5 – 12 мм