Акумулаторна орбитална полирмашина Milwaukee M18FROP21-0X 150mm
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Скорост на празен ход (rpm):  2400-4500
  • Ход на острието (мм): 21
  • Шум: звукова мощност: 88 dB(A)
  • Вибрации: полиране: 14.7m/s²
  • Вибрации: отклонение (K): 1,5 m/s²
  • Блокиране на случайно рестартиране: Да
  • Функция плавен старт: Да
  • Превключване на скоростта: Да
  • Тип превключвател: Тригерен превключвател със заключване
  • Тегло (EPTA): 3,3 kg
Акумулаторна полирмашина Milwaukee M18FROP21-0X 4933478836
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Вибрации: полиране: 14.7m/s²
  • Функция плавен старт: Да
  • Тегло (EPTA): 3,3 kg
Окомплектовка
  • Акумулаторна полирмашина Milwaukee M18FROP21-0X
  • 1x 150 мм опорна подложка
  • 1x екран против прах
  • 1x HD калъф за носене
* Гаранция: 3 години след регистрация в сайта на Makita
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.3 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.