Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee HD18AG115-0 / 4933411210
Код: 4933411210
280.79  / 549.18 лв.
В наличност
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 18 V
  • Диаметър на диска: 115 мм.
  • Максимална дълбочина на рязане: 28 мм.
Производител: Milwaukee
Moдел: HD18 AG115-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се без батерии и зарядно устройство.
Описание:
Техническа характеристика:
Напрежение: 18 V
Диаметър на диска: 115 мм.
Резба на шпиндела: М14
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна гресьорка DeWalt DCGG571NK, 18/54 V
-4%
Акумулаторен циркулярен трион DeWALT DCS438N, 18 V, 76 мм
-10%