Ъглошлайф Milwaukee AGV24-230GE/DMS, 2400 W ANGLE GRINDER WITH AVS / 4933402520
Купи сtbi bank logo
  • Мощност – 2400 W
  • Диаметир на диска – 230 мм
  • Макс. дълбочина на рязане – 68 мм
Производител: Milwaukee
Модел:  AGV 24-230 GE / DMS – 4933402520
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Мощен, 2400 W ПРОТЕКТОР-МОТОР с поле с покритие от епоксидна смола и защита от намотка за тежко натоварване за удължен живот на инструмента. Мек старт за плавно стартиране. Автобалансър за силно намалена вибрация на лоши дискове. Корпус на мотора, оборудван с AVS, и допълнителна странична дръжка AVS за по-удобно управление и по-малко напрежение на ставите на тялото. Най-ниска вибрация в своя клас със само 2,5 m / s². Предпазен предпазител за бързо освобождаване за лесно регулиране. Автоматични подстригващи се въглеродни четки. 4 м гумен кабел.
Техническа характеристика:
Мощност – 2400 W
Диаметир на диска – 230 мм
Тегло – 5.5 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Електрическа водоструйка Bosch UniversalAquatak 125, 1500 W, 125 bar, 06008A7A00