Акумулаторен ексцентършлайф Milwaukee M18BOS125-0, 18 V, 125 мм, ВТОРА УПОТРЕБА ПРОДАДЕН
Код: 4933464228
241.19  / 471.73 лв.
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Орбитално разстояние за пътуване: 2,4 мм
  • Диаметър на подложката: 125 мм
  • Тип подложка: кука и контур
  • Ниво на звукова мощност: 88,2 dB (A)
  • Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
  • Ниво на звуково налягане: 77,2 dB (A)
  • Настройки с променлива скорост: Да
  • Вибрация (шлифоване): 2,29 m / s²
  • Вибрационна несигурност (шлифоване): 1,5 m / s²
  • Тегло (с батерия): 2,0 кг
Акумулаторен ексцентършлайф Milwaukee M18 BOS125-0
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Тип подложка: кука и контур
  • Тегло (с батерия): 2,0 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2 кг
Батерии в комплекта
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен саблен трион DeWALT DCS312NT, 12 V, 16 мм
-15%