Ъглошлайф Milwaukee AG800-125E, 125 mm, 800W
Код: 4933451211
Номер в магазина: 219534
  • Мощност: 800 W
  • Дълбочина на рязане: 33 mm
  • Обороти на празен ход: 11500 min-1
  • Диаметър на диска: 125 mm
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Ъглошлайфа на Milwaukee AG800-125E е с мощност 800 W и диаметър на диска 125 mm.Той е с плавен старт и с дължина на кабела 4 метра. Има функция Line lock, която предотвратява случайно включване на машината.
Параметри:
  • Мощност: 800 W
  • Дълбочина на рязане: 33 mm
  • Диаметър на диска: 125 mm
  • Резба на шпиндела: M14
  • Тегло: 2.1 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2 кг
Диаметър на диска (мм)
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Перфоратор Bosch GBH 5-40 D, 1100 W, 8.5 J, SDS-max, 0611269001