Код: 26150125JA
11.35  / 22.20 лв.
Номер в магазина: 235238
  • Дължина на аксесоарите : 38 мм
  • Тип на главата: триъгълна глава
  • RPM Макс. : 30 000 1/мин
  • Диаметър на стеблото : 3,2 мм
  • Работен диаметър : 6.4 мм
  • Брой в опаковка: 1бр
Бит за дърворезба Dremel 26150125JA
Описание:
Технически характеристики:
  • RPM Макс. : 30 000 1/мин
  • Работен диаметър : 6.4 мм
  • Брой в опаковка: 1бр
Все още няма отзиви.
Бъдете първият написал отзив за “Високоскоростен фрезер – 6.4 мм – Dremel най – голямата глава с триъгална форма, оформяне и създаване на V – образи канали напр. дърво”
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Нож за саблен трион за метал Makita P-04955, 150 мм
-13%
tbi bank loading
моля изчакайте
Диамантен диск Bosch 2608615027 ECO Universal 115x2.0x22.23мм