Ударен гайковерт Milwaukee IPWE400R, ½″ DRIVE IMPACT WRENCH / 4933451524
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 725 W
  • Въртящ момент: 400 Nm
  • Захват на инструмента: 1/2
  • Диаметър на болтовете: M20
Производител: Milwaukee
Модел: IPWE 400 R – 4933451524
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Променлива скорост, обратима.
Доставя се с 4 м кабел.
Техническа характеристика:
Мощност: 725 W
Въртящ момент: 400 Nm
Захват на инструмента: 1/2
Диаметър на болтовете: M20
Тегло: 2.7 kg
Обороти на празен ход: 0-1700 min-1
Удари в минута: 1000-2600 ipm
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
DeWALT DWE4207K, 1000 W, Ъглошлайф ф 125 мм
-19%
DeWALT DWE4207K, 1010 W, Ъглошлайф ф 125 мм
tbi bank loading
моля изчакайте
Прободен трион - Зеге с регулатор  DeWALT 701 W , 135мм