Стартов комплект Bosch 2x EXBA18V-40 + GAL12V/18V-80 1600A0373J
Код: 1600A0373J
259.00  / 506.56 лв.
Номер в магазина: 277958
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение на батериите: 18 V
  • Капацитет на батерия 1: 4 Ah
  • Тегло на една батерия: 0.605 kg
  • Зарядно напрежение: 10.8 – 18 V
  • Заряден ток: 8 A
  • Тегло на зарядното: 0.65 kg
Стартов комплект Bosch 2x EXBA18V-40 + GAL12V/18V-80
Стартов комплект за акумулаторна система Bosch Professional 18 V, включващ две батерии EXBA18V-40 и бързозарядно устройство GAL 12V/18V-80. Комплектът е предназначен за професионална употреба, когато е необходима висока моментна мощност, кратко време за зареждане и съвместимост с платформите Bosch Professional 18V System и AMPShare. Батериите EXBA18V-40 са с капацитет 4,0 Ah и работно напрежение 18 V. Конструкцията с клетки с по-ниско вътрешно съпротивление подпомага отдаването на висока мощност при натоварени приложения, а корпусът е проектиран с акцент върху здравина и ефективно топлоотвеждане. Зарядното GAL 12V/18V-80 работи с ток 8 A и е съвместимо както с 12 V, така и с 18 V акумулатори от професионалната серия на Bosch. Комплектът предлага практично решение за потребители, които търсят готов пакет с две батерии и бързо зарядно устройство. Подходящ е за захранване на съвместими професионални инструменти Bosch, като същевременно намалява прекъсванията в работния процес благодарение на ускорено зареждане и удобна системна съвместимост.
Технически характеристики:
  • Капацитет на батерия 1: 4 Ah
  • Заряден ток: 8 A
  • Тегло на зарядното: 0.65 kg
  • Съвместимост: Bosch Professional 18V System, Bosch Professional 12V System (за зарядното), AMPShare
Окомплектовка:
  • 2 бр. EXBA18V-40
  • 1 бр. GAL 12V/18V-80
  • картонена кутия
Свързани продукти
Гвоздеи за такер DeWALT DNBT1835GZ, 1.25х35мм, 5000 бр
-28%
Шкурка BOSCH 2608621739, C450 125мм/40, 8 отвора, 50 броя
-16%
tbi bank loading
моля изчакайте
Свредло Milwaukee 4932352798, SDS - MAX 45 X 570 мм