Саблен трион Milwaukee SSD1100X / 4933416710 SAWZALL™ 1100 W
Купи сtbi bank logo
  • Без скорост на ход на натоварването (spm): 0 – 2900
  • Мощност (W): 1100
  • Дължина на хода (мм): 28
Производител: Milwaukee
Модел: SSD1100X – 4933416710
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Висока производителност на рязане благодарение на мощен двигател с мощност 1100 вата, комбиниран с удар на 28 мм. FIXTEC ™ скоба за острие за бърза и лесна смяна на острието без никакъв ключ. Нос за защита от вода и пръсти за по-безопасна работа и по-добра защита от ръжда. Превключвател за задействане на променлива скорост. Устойчив дълготраен плъзгащ механизъм. Доставя се с острие SAWZALL ™ и 4 м кабел.
Техническа характеристика:
Мощност (W): 1100
Дължина на хода (мм): 28
Виброрежеща дървесина (m / s²): 26
Несигурност при вибрационно рязане на дърва (m / s²): 1.5
Тегло (кг): 3.2
Стандартно оборудване 4 м кабел, 1 нож. Доставя се ш кутия.
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Електрически циркулярен трион Makita M5802B, 1050 W, 185 мм
-11%
Електрически перфоратор DeWALT D25733K, 1600 W, SDS-max, 13.3 J
-19%