Противоударна ролетка Bosch 1600A01V3S, 8 м
Код: 1600A01V3S
Номер в магазина: 247563
Технически характеристики:
  • Дължина: 8 м
  • Ширина на лентата: 27 мм
  • Тип: Магнитна, противоударна
  • Клас на точност: II
  • Печат: Двустранен
  • Стопер: Да
  • Дължина: 90 мм
  • Ширина: 50 мм
  • Височина: 86 мм
  • Тегло: 0.52 кг
Магнитна ролетка Bosch 1600A01V3S
Описание:
Технически характеристики:
  • Дължина: 8 м
  • Ширина на лентата: 27 мм
  • Тип: Магнитна, противоударна
  • Клас на точност: II
  • Печат: Двустранен
  • Стопер: Да
  • Дължина: 90 мм
  • Ширина: 50 мм
  • Височина: 86 мм
  • Тегло: 0.52 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Нивелир алуминиев STANLEY 1-42-314 600 мм, 0.50 мм/м