Прес машина за тръби Milwaukee M18 ONEBLHPT-302C M18™ FORCE LOGIC™
Код: 4933478307
Номер в магазина: 232463
Купи сtbi bank logo
Комплектът включва:
  • Машина: Milwaukee M18ONEBLHPT-302C;
  • Акумулаторна батерия Milwaukee M18HB3 (3 Ah/18V): 2 бр.;
  • Зарядно устройство Milwaukee M12-18 FC: 1 бр.;
  • TH профилна челюст: 3 бр. (16/20/32 мм);
  • Пластмасов куфар за съхранение и пренасяне: 1 бр.
Акумулаторният тръборез Milwaukee M18ONEBLHPT-302C е с компактният безчетков мотор, който позволява до 20% по-дълго работно време. Индикатор за налягане FORCE LOGIC™: осигурява визуално потвърждение за качеството на фугата. Инструментът е подходящ за работа с една ръка и продължителна работа над главата и в тесни пространства. Той записва и запомня всяка извършена операция по пресоване. Технологията ONE-KEY™ е идеална за проследяване и сигурност на инструменти, предлага платформа за управление на инвентара, базирана в облак, която поддържа както проследяване на местоположението, така и предотвратяване на кражби. Комуникация на акумулатора с инструмента: работата на пресата няма да започне, за да се предотврати непълен процес на пресоване в случай на недостатъчно заредена батерия. Позволява пресоване на метални тръби с диаметър до 108 mm и композитни тръби с диаметър до 110 mm. Универсалното затягане на челюстите позволява затягане на най-често срещаните челюсти, налични на пазара. Системата за наблюдение на отделните клетки на батерията REDLINK ™ оптимизира времето за работа на инструмента и гарантира дългосрочен живот на модула. Индикатор за състояние на зареждане и LED светлина. Гъвкава захранваща система: работи с всички батерии Milwaukee M18 ™. Доставя се в куфар, в комплект с 2 бр. батерии, зарядно устройство и 3 бр. TH профилни челюсти (16/20/32 мм).
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Тип двигател: Безчетков;
  • LED осветление: ДА;
  • Сила на рязане: 32 kN
  • Макс. диаметър в метал: 108 мм;
  • Макс. диаметър в пластмаса: 110 мм;
  • Ниво на звукова мощност: 86.7 dB;
  • ONE-KEY технология: ДA;
  • Съвместимост: с всички батерии MILWAUKEE M18™;
  • Тегло: 2.9 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло5 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Максимална дълбочина на рязане (мм)
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект акумулаторни машини DeWALT DCK384P2T, 18 V, DCD796, DCF887, DCG405
-37%
Комплект акумулаторни машини DeWALT DCK384P2T, 18 V, DCD796,...
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулатарен перфоратор Einhell TP-HD 18/26 Li BL-Solo Power X-Change, 18 V, SDS-plus