Прахосмукачка за сухо и мокро почистване Sealey CP20VWDV, 20 V, 10 L НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP20VWDV
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Обем на контейнера: 10 l
  • Тегло: 3,46 кг
Акумулаторна прахосмукачка Sealey CP20VWDV
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Обем на контейнера: 10 l
  • Тегло: 3,46 кг
Окомплектовка:
  • 2 х Приставки
  • 1 х Маркуч 2м
  • 4 х Скоби за маркуч
  • 1 х HEPA филтър
  • Филтри за прах и пяна
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.5 кг
Марка
Напрежение
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Трион кръгов с герунг DeWALT D27112 ( 1600 W , Ø 305 мм ) 1600W