Перфоратор със SDS plus STANLEY FME1250K 1250 W, 0-850 оборота, 0-4100 удара, 3.5 J
Код: FME1250K
183.35  / 358.60 лв.
В наличност
Номер в магазина: 206224
Купи сtbi bank logo
  • Захват: SDS-plus
  • Къртене: да
  • Максимум в бетон: 32.00 мм
  • Марка: Stanley
Пневматичен перфоратор със захват SDS, 1250 W, 850 об/мин, 3.5 J, 26 мм. 3 режима: ударно пробиване, къртене, само пробиване. 4 метра гумиран кабел. Изключително трайни уплътнения и лагери за дълъг експлоатационен живот. Бутон за застопоряване на прекъсвача за по-голямо удобство при работа.
Гаранция: 2 години
Захват: SDS-plus
Къртене: да
Максимум в бетон: 32.00 мм
Марка: Stanley
Модел: FME1250K
Мощност, /W/: 1250.00 W
Напрежение захранващо: 230 V
Реверс: да
Регулиране на обороти: да
Серия: FatMax
Сила на удара (J): 3.50 J
Тегло: 8.19 kg
Тип на артикула: Перфоратор
Честота на удара: 0-4100 min-1
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Марка
Режими на работа
Сила на удара ( J )
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-21%
Ударна бормашина Milwaukee PDE13RX / 4933409200
-19%
Ъглошлайф Makita GA9040RF01 ( 230 мм., 2600 W )
tbi bank loading
моля изчакайте
WAGNER STEAMFORCE PLUS Парочистачка, 2000 W