Оберфреза Black&Decker KW1200EKA, 1200 W, ф 6-8 мм
Код: KW1200EKA
107.37  / 210.00 лв.
В наличност
Номер в магазина: 207481
Купи сtbi bank logo
  • Марка: Black&Decker
  • Модел: KW1200EKA
  • Тегло: 4.65 kg
Оберфреза Black&Decker KW1200EKA Издръжлив и високоефективен 1200 W мотор. . Плоският корпус на мотора позволява да бъде сложен обратно за по-лесна смяна на фрезера. 3 пръстена за приспособяване на всички опашки с размер до 8 мм. Заключване на спусъка за повишена безопасност. Блокировка на шпиндела за лесна смяна на режещ инструмент. Променлива скорост за повече контрол и предотвратяване прегряване на материала, който се обработва. Големи странични дръжки осигуряват сигурен захват за подобрена безопасност и контрол.Комлекта съдържа цанги с размери 6.0мм.,6.35мм.,8.0мм. и 6 бр.фрезери.
Марка: Black&Decker
Модел: KW1200EKA
Тегло: 4.65 kg
Все още няма отзиви.