Milwaukee Комплект винтоверт и нитачка M18FPP2G3-524X M18FDD3, M18ONEFPRT
Купи сtbi bank logo
Акумулаторен комплект машини MILWAUKEE M18FPP2G3-524X включва:
1.Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18FDD3
Предимства:
  • По-висока енергийна ефективност при натоварване с изключителен въртящ момент от 158 Nm;
  • Изключително компактен дизайн с дължина 173 мм за достъп до тесни пространства;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Двигател безчетков: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Капацитет на патронника: 13 мм;
  • Механични скорости: 2;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 500 min-1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 2100 min-1;
  • Макс. пробиване в дърво: 89 мм;
  • Макси. пробиване в стомана: 16 мм;
  • Вградено осветление: LED;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 1.8 кг.
2. Акумулаторна нитачка Milwaukee M18ONEFPRT-0 SOLO / безчеткова
Предимства:
  • Машината издърпва до 900 нита с размер на нита 4.8 mm в алуминий или 500 нита с размер 6.4 mm в алуминий с напълно заредена батерия M18™ 2.0 Ah;
  • 20 000 N сила на издърпване с дължина на хода от 30 mm ви дава силата да завършите по-големите диаметри без усилие;
  •  ONE-KEY™ разполага и с функция за дистанционно заключване;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Макс. сила на издърпване: 20 000 N;
  • Макс. издърпване на нитове ( M18 2Ah батерия): 900 x 4.8 mm/ 500 x 6.4 mm;
  • Диапазон на диаметъра на нитове: 4.8 – 7.0 mm;
  • Дължина на хода: 30мм;
  • Ниво на звукова мощност:92 dB (A);
  • Ниво на звукова мощност (несигурност): 3 dB (A);
  • Ниво на звуково налягане: 81 dB (A);
  • Ниво на вибрация: 2,5 m / s²;
  • Вибрационна несигурност: 1,5 m / s²;
  • Размери: 317 x 63 x 273 мм;
  • Тегло: 2,5кг;
3. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18B2 / 2.0Ah REDLITHIUM-ION™ – 2 бр
4. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18B5 / 5.0AH REDLITHIUM-ION™ – 2бр
5. Бързо Зарядно Устройство Milwaukee M12-18 FC – 1бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло15 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект свредла за бетон Makita D-20703 / SDS-plus - 5 части
-29%
Комплект свредла за бетон Makita D-20703 / SDS-plus –...
Свредло за бетон Milwaukee MX4 SDS-PLUS Ø 6 x 210 мм
-25%
Свредло за бетон Milwaukee MX4 SDS-PLUS Ø6 x 215мм
Мини отвертка с тресчотка 8 в 1 Milwaukee 4932471868
-20%
Водеща релса за циркуляр Makita 199141-8 / 1500 мм
-32%