Milwaukee Комплект ъглошлайф и винтоверт M18FPP2E3-502X M18FPD3, M18FSAG125X
Купи сtbi bank logo
Комплект ъглошлайф и винтоверт MILWAUKEE M18FPP2E3-502X включва:
1. Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-0,158 Nm, Безчетков
Предимства:
  • Осигурява висока производителност, благодарение на 158Nm въртящ момент;
  • 13мм безключов патронник осигурява бързата смяна на инструментите;
  • С ярка LED работна светлина за по-прецизна работа и индикатор за нивото на батерията;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Автоматично спиране: Да
  • LED светлина: Да
  • Дължина на инструмента: 175 мм
  • Тегло 1,7кг
2. Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FSAG125X-0, 18V, 125мм
Предимства:
  • Подходящ е за работа с неръждаема стомана и алуминий, и за отстраняване на ръжда и боя;
  • Работи с всички батерии Milwaukee M18;
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion
  • Двигател безчетков: да
  • Обороти на празен ход: 0 – 8500 min – 1
  • Диаметър на колелото: 125 мм
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм
  • Съвместимост: С всички батерии M18™
  • Защита от удар: да
  • Тегло: 2.7 кг
3. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18B5 / 5.0AH REDLITHIUM-ION™ – 2бр
4. Бързо Зарядно Устройство Milwaukee M12-18 FC – 1бр
5. Куфар HD – 1 бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло10 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-502X,158 Nm, Безчетков
-28%