Milwaukee Комплект винтоверт и гайковерт M18FPP2B3-502X M18FPD3, M18FIW2F12
Код: 4933492521
Номер в магазина: 238050
Купи сtbi bank logo
Комплект винтоверт и гайковерт MILWAUKEE M18FPP2B3-502X включва:
1. Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-0,158 Nm, Безчетков
Предимства:
  • Осигурява висока производителност, благодарение на 158Nm въртящ момент;
  • 13мм безключов патронник осигурява бързата смяна на инструментите;
  • С ярка LED работна светлина за по-прецизна работа и индикатор за нивото на батерията;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Автоматично спиране: Да
  • LED светлина: Да
  • Дължина на инструмента: 175 мм
  • Тегло 1,7кг
2. Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FIW2F12-0 / 339Nm / 1/2 захват
Предимства:
  •  С висок коефициент на ефективност при натоварване, с максимален въртящ момент 339 Nm;
  • Изключително компактният дизайн с обща дължина от само 124 мм гарантира достъп до тесни пространства;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/2″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 900 min-1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1650 min-1;
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 2400 min – 1;
  • Обороти на празен ход, IV скорост: 0 – 1200 min – 1;
  • Удари в минута, I скорост: 0 – 1000 min-1;
  • Удари в минута, II скорост: 0 – 2400 min-1;
  • Удари в минута, III скорост:  0 – 3400 min-1;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 1.8 кг.
3. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18B5 / 5.0AH REDLITHIUM-ION™ – 2бр
4. Бързо Зарядно Устройство Milwaukee M12-18 FC – 1бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло10 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект акумулаторни машини Sealey CP108VCOMBO1, 10.8V
-23%
-12%
Перфоратор акумулаторен DeWALT DCH133N, Li-Ion с SDS-plus 18...
tbi bank loading
моля изчакайте
USB LED фенер Makita ML103 , 10.8V – 12V