Milwaukee Комплект винтоверт и гайковерт M18FPP2B3-502X M18FPD3, M18FIW2F12
Код: 4933492521
Номер в магазина: 238050
Купи сtbi bank logo
Комплект винтоверт и гайковерт MILWAUKEE M18FPP2B3-502X включва:
1. Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-0,158 Nm, Безчетков
Предимства:
  • Осигурява висока производителност, благодарение на 158Nm въртящ момент;
  • 13мм безключов патронник осигурява бързата смяна на инструментите;
  • С ярка LED работна светлина за по-прецизна работа и индикатор за нивото на батерията;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Автоматично спиране: Да
  • LED светлина: Да
  • Дължина на инструмента: 175 мм
  • Тегло 1,7кг
2. Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FIW2F12-0 / 339Nm / 1/2 захват
Предимства:
  •  С висок коефициент на ефективност при натоварване, с максимален въртящ момент 339 Nm;
  • Изключително компактният дизайн с обща дължина от само 124 мм гарантира достъп до тесни пространства;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;