Миксер за бетон – Бетонобъркачка Pezal PBZ201B-1050W-B 200л 104672 – 1050W
Код: PBZ201B
327.23  / 640.01 лв.
Номер в магазина: 209781
Купи сtbi bank logo
Характеристики:
Напрежение: 230V/50Hz
Максимална мощност: 1050 W
Обороти: 28 мин-1
Капацитет на барабана: 200 л
Тегло: 67 кг
Гаранция: 2 години
– Гаранция: 1 година за юридически лица
– Производител: Pezal Sp. z.o.o – Полша
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Къртач Makita HM1317C, 1510 W, 25 J
-8%
Акумулаторна прахосмукачка DeWALT DCV501LN, 18 V, 0.7 л
-21%
Водоструйка Turtle Wax TW120, 1600W, 120bar
-19%
tbi bank loading
моля изчакайте
Електрически ъглошлайф Milwaukee AGV 17-180 XC DMS, 1750 W ANGLE GRINDER WITH AVS / 4933432270