Заваръчен апарат Sealey MIGHTYMIG100, безгазова, 100A НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: MIGHTYMIG100
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Захранване: 240V – 1ph
  • Мощност: 3kW
  • Максимален ток: 100A
  • Капацитет на проводника: 0,9 кг
  • Работен цикъл:  60% @ 55A, 20% @ 90A
  • Тип гориво: N/A
  • Размер на накрайника: 0,9 мм
  • Размер на кабела: 1,8 м
  • Тегло: 17 кг
Безгазова машина за заваряне Sealey MIGHTYMIG100
Описание:
Машина за заваряне Sealey MIGHTYMIG100 е част от серията MIGHTYMIG и предлага отлична заваръчна производителност на конкурентна цена. Този компактен заваръчен апарат е без нужда от газ и е оборудван с високомощен трансформатор и принудително въздушно охлаждане, което максимизира работния цикъл и увеличава ефективността му. В комплекта влизат 0.9 мм накрайник и 1.8-метровият заземителен кабел. Този модел е предназначен специално за работа без газ и изисква използване на флюсова сърцевина. Трансформаторът на уреда го прави подходящ за различни заваръчни задачи, осигурявайки ефикасност и лесно използване дори в условия на по-интензивна работа.
Технически характеристики:
  • Захранване: 240V – 1ph
  • Мощност: 3kW
  • Максимален ток: 100A
  • Тип гориво: N/A
  • Размер на накрайника: 0,9 мм
  • Размер на кабела: 1,8 м
  • Тегло: 17 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Електрическа фреза Makita 3712, 530W
-29%
Прахоуловител PHDE72 Milwaukee 6-72мм 4932430480
-34%