M18FPS55-0P Акумулаторен потопяем циркуляр Milwaukee 18V Li-Ion, 165mm
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Скорост на празен ход: 2500-5600rpm
  • Диаметър на острието: 165 мм
  • Размер на отвора: 20 мм
  • Капацитет на скосяване: -1 – 48°
  • Макс. Дълбочина на рязане: 59 мм
  • Макс. Дълбочина на рязане с водеща шина: 55 мм
  • Макс. Дълбочина на рязане с водеща шина 0°/45°/48°: 55/ 42 mm
  • Макс. Дълбочина на рязане с водеща шина 45°: 42 mm
  • Тегло с батерия: 4,9 kg
Акумулаторен потопяем циркуляр Milwaukee M18FPS55-0P
Описание:
M18FPS55-0P Акумулаторен потопяем циркуляр Milwaukee е проектиран и вграден безчетков двигател POWERSTATE ™ за до 2 пъти по-дълъг живот на двигателя и до 25% повече мощност. Инструменталната система HIGH OUTPUT™ извежда технологията M18 FUEL™ на ново ниво и осигурява повишена производителност и време за работа. С възможност за рязане на 45 м 18 мм шперплат с едно зареждане на батерията от 5,5 Ah. Разполага с две скали за регулиране на дълбочината, където едната е подходяща за релса. С функция за 1 мм обратно изрязване, за да се предотврати разрушаването на ламинираните материали. Ограничители на 22,5°, 45° и 48° за регулиране на наклона на рязане. За правенето на гръб, циркулярът разполага и с ъгъл от -1°. Иновативният дизайн на триона позволява лесното рязане до стената, благодарение на острието, което е само на 12 мм от външния ръб. Лесна смяна на инструментите без допълнителни принадлежности. Проектиран за оптимално прахоулавяне на работната строеж, благодарение на вградения предпазител. Той е съвместим със системата DEK26 и се доставя с торба за прах.
Доставя се без батерии и зарядно устройство.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Диаметър на острието: 165 мм
  • Размер на отвора: 20 мм
  • Тегло с батерия: 4,9 kg
Окомплектовка:
  • 1 х Циркулярен диск 165 мм
  • 1 х Куфар PACKOUT
  • 1 х Торба за прах
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло5 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Диаметър на диска (мм)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Електрически циркуляр Makita HS7611K, 1600 W, 190 мм
-31%
tbi bank loading
моля изчакайте
Лостова ножица за ламинат Wolfcraft LC 600, 636 мм