Лазерен нивелир Milwaukee M12CLL4P-0C Solo- зелен лъч 38m / 4-точков
Код: 4933479202
Номер в магазина: 232562
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Точност: 0.3 mm/m;
  • Клас на лазера: клас 2;
  • Цвят на лазерния лъч: Зелен;
  • Работен обхват: без детектор – 38 m, с детектор – 50 m;
  • Защита от вода/прах: IP54;
  • Автоматичен диапазон на ниво: +/ – 4°;
  • Работна температура: -10°C до 40°C;
  • Работи с детектор: LLD50/LRD100;
  • Тегло: 1.2 кг.
Лазерен нивелир Milwaukee M12CLL4P-0C
Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Точност: 0.3 mm/m;
  • Клас на лазера: клас 2;
  • Цвят на лазерния лъч: Зелен;
  • Защита от вода/прах: IP54;
  • Тегло: 1.2 кг.
Окомплектовка:
  • 1 x Скоба за профил;
  • 1 х Прицелна плоча;
  • Tранспортна кутия.
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Свредло за метал Milwaukee HSS-G Thunderweb D338, 7х69mm, 5бр.
-35%
Свредло за метал Milwaukee HSS-G Thunderweb D338, 7х69мм, 5б...
Комплект свредла и битове Milwaukee 4932479855 - 54 части
-8%
tbi bank loading
моля изчакайте
Макетен нож Milwaukee 48221961 18мм