Комплект ръчни инструменти Bosch 1600A027M3, 4 бр
Код: 1600A027M3
Номер в магазина: 247571
Комплектът включва:
  • Ролетка 5 м
  • Нивелир 25см магнитен
  • Макетен нож и резервни остриета Bosch 1600A027M5
Ръчни инструменти Bosch 1600A027M3
Описание:
Алуминиевият нивелир предлага дълъг експлоатационен живот, благодарение на алуминиевия корпус, UV устойчива течност в либелата и крайните противоударни кпачки. Нивелирът е с дължина 250 мм и предлага лесна отчетливост на либелата с двустранен изглед допринасят за удобството на потребителя. Разполага с една хоризонтална и две вертикални либели.
Технически характеристики:
  • Брой вертикални либели: 2
  • Брой хоризонтални либели: 1
  • Точност на измерването: 0.5 мм/1 м
  • Дължина: 250 мм
  • Височина: 25 мм
  • Ширина: 51 мм
  • Материал: алуминий
Технически характеристики:
  • Дължина: 8 м
  • Ширина на лентата: 27 мм
  • Тип: Магнитна, противоударна
  • Клас на точност: II
  • Печат: Двустранен
  • Стопер: Да
  • Дължина: 90 мм
  • Ширина: 50 мм
  • Височина: 86 мм
  • Тегло: 0.52 кг
Макетен нож и резервни остриета със здрава и ергономична конструкция с меко покритие, гарантиращо максимален комфорт по време на работа и предпазващо инструмента при удари. Наклонът на инструмента му позволява лесно и интуитивно използване, а отворът за ремък ви позволява удобно съхранение по време на работа. С 18 мм острие, което може лесно да се сменя, този инструмент предлага чисто рязане в различни материали. Можете да съхраните до 3 резервни остриета в дръжката на ножа.В комплекта са включени 10 бр резервни ножове в пластмасова кутийка.
  • Дължина: 185 мм
  • Височина: 60 мм
  • Ширина: 24 мм
  • Ширина на острието: 18 мм
  • Тип: Макетен
  • Материал: Пластмаса и метал
  • Резервни остриета: 10 бр
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Монтажен адаптор Milwaukee 4932480621 за куфари PACKOUT
-31%
Зидарски чук DeWALT DWHT51389-0, 280 мм
-6%