Комплект машини / такери за дърво Milwaukee M18FPP3H-532B – 3бр
Купи сtbi bank logo
Комплект машини Milwaukee M18FPP3H-532B включва:
1. Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18 BLDD2-0 18 V, 82 Nm
Предимства:
  • Компактният дизайн (с дължина 180 мм) осигурява отличен баланс и контрол, идеален за работа в тесни пространства;
  •  Усъвършенстван 13 мм метален патронник за бърза смяна на битовете и превъзходно задържане на свредлата;
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид батерия: Li-Ion
  • Въртящ момент: 82 Nm
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 76 mm
  • Обороти на празен ход: 0-550/0-1800 min-1
  • Обхват на патронника: 13 mm
  • Кука за окачване на колан.
2. Акумулаторна ножица за ламарина Milwaukee M18BMS20-0, 18V
Предимства:
  • Уникална 360 ° въртяща глава на Milwaukee M18 BMS20 без инструменти;
  • 12 заключващи позиции за достъп до тесни пространства и повишаване на удобството на потребителя;
  • Спусък с променлива скорост за допълнителен контрол по време на рязане;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип на батерията: Li-ion
  • LED индикатор: Да
  • Дължина на ножа за храсти: 120mm
  • Стъпка на ножа: 8mm
  • Ширина на ножа за трева: 80mm
  • Радиус на рязане – 180 мм.
  • Капацитет на рязане:
  • в алуминий – 3,2 мм.
  • в стомана – 2,0 мм
  • Тегло: 1,2кг
3. Акумулаторен такер за дърво Milwaukee M18 FFN-0, 50-90мм
  • Технологията Ready to Fire Nail елиминира времето за презареждане след всеки забит пирон;
  • Има избор на 2 режима, последователен огън за прецизност или ударен огън за скорост;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Капацитет на пироните: 57 бр.
  • Диаметър на пирона: 2.9 – 3.32 мм;
  • Дължина на пирона: 50 – 90 мм;
  • Тегло: 5,1  кг.
4. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18HB3, 18V, 3.0 Ah Li-ion – 1бр
5. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18B5 / 5.0AH REDLITHIUM-ION™  – 1бр
6. Бързо зарядно устройство Milwaukee M12-18FC  – 1бр
7. Текстилна чанта за съхранение на инструменти – 1бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло9 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторно безжично ренде Makita DKP18Z 18V LXT
-38%