Комплект акумулаторни машини Sealey CP108VCOMBO3, 10.8V НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP108VCOMBO3
Изчерпан
Sealey CP108VCOMBO3 включва:
  • Акумулаторен ударен винтоверт Sealey CP108VDDBO
  • Акумулаторен ударен винтоверт Sealey CP108VCIDBO
  • Акумулаторна батерия Sealey CP108VBP, 2 Ah: 1 бр
  • Акумулаторна батерия Sealey CP108VBP4, 4 Ah: 1 бр
  • Зарядно устройство Sealey CP108VMC: 1 бр
  • Чанта за съхранение Sealey CP1200CB: 1 бр
1. Акумулаторен ударен винтоверт Sealey CP108VDDBO
Предимства:
  • Компактен, лек акумулаторен винтоверт с ударна функция.
  • Удобен корпус с мека дръжка за намаляване на вибрациите.
  • 2 променливи скорости и функция за заключване, която дава повече контрол по време на работа.
  • Интегриран LED индикатор за нивото на батерията.
Технически характеристики:
  • Напрежение на батерията: 10.8 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Обороти на празен ход: 0-400/0-1300 об./мин
  • Честота на удара: 0-6000/0-19500 уд./мин
  • Максимален въртящ момент: 28 Nm
  • Размер на патронника: 10 мм
  • Макс. пробиване в дърво: 20 мм
  • Макс. пробиване в стомана: 8 мм