Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18FPP4L-124P M18 set
Купи сtbi bank logo
Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18FPP4L-124P включва:
1. Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18 FPD2-0
Предимства:
  • С безчетков двигател POWERSTATE с до 10 пъти по-дълъг живот на мотора и до 60% повече мощност;
  •  Невероятния размер / дължина на машината е 175мм;
  •  Гъвкава батерия – работи с всички батерии Milwaukee M18;
Техническа характеристика:
  • Производител: Milwaukee
  • Moдел: M18 FPD2-0
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: RedLi-ion
  • Максимален пробив в дърво: 65 мм.
  • Максимален пробив в зидария: 13 мм.
  • Въртящ момент: 135 Nm
  • Брой степени: 14+1
2. Акумулаторен ръчен циркуляр за дърво Milwaukee M18FCSG66-0
Предимства:
  • С възможност за рязане на 750 парчета 90 mm x 45 mm борови шпилки с едно зареждане на батерията от 12,0 Ah;
  •  Вградена LED светлина за осветяване на работното пространство;
  • Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Максимална дълбочина на рязане при 90°: 66 мм
  • Дълбочина на рязане при 45°: 48 мм
  • Възможност за рязане под ъгъл: до 56°
  • Размери на диска: 190 x 30 мм
  •  Зъбци на острието: 24
  • Дебелина на острието: 1,6 mm
  • Размер на отвора: 30 mm
  • Ниво на звукова мощност : 104,5 dB(A)
  • Тегло: 5.6 кг
3. Акумулаторен Прободен Трион – Зеге Milwaukee M18FBJS-0 с регулиране на оборотите
  •  С мощен POWERSTATE ™ мотор за бързо рязане, дълъг живот на инструмента;
  •  5-степенно махало за увеличаване на производителността на рязане;
  • Разполага с вентилатор за прах, който запазва линията на рязане от дървесен прах;
  • Подвижната мека обувка избягва белези и драскотини при рязане на меки материали.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет откос: 45°
  • Maкс. капацитет на рязане в алуминий: 19 mm
  • Maкс. капацитет на рязане в стомана: 10 mm
  • Maкс. капацитет на рязане в дърво: 100 mm
  • Махало: Да
  • Настройки на махалото: 4
  • Дължина на размах: 25 mm
  • Тегло с батерия: 2.8 kg
4.Прахосмукачка за сухо и мокро почистване Milwaukee M18 FPOVCL-0
  • Съвместим с модулната система за съхранение MILWAUKEE® PACKOUT ™;
  •  Високоефективният HEPA филтър събира 99,97% от въздушните частици до 0,3 микрона;
  •  Разтегателен маркуч до 1,6 м за удължен обхват и гъвкавост;
  • Напрежение (V): 18.
  • Обем на въздуха (l / min): 1416
  • Капацитет течности (l): 7.0
  • Клас на прах: L
  • Диаметър на маркуча (mm): 41
  • Дължина на маркуча (m): 1.5
  • Макс. вакуум (mbar): 117
  • Размери (mm): 430 x 280 x 330
5. Водеща релса / линеал Milwaukee GR1400 140 см
  • Изключително издръжлива благодарение на здравата си алуминиева конструкция;
  • С възможност за съединяване на няколко ленти с помощта на съединител;
  • Дължина: 1400 мм;