Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18 BLCPP5A-502B, 18 V, 4933492838
Купи сtbi bank logo
Milwaukee M18BLCPP5A-502B включва:
1.Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18 BLDDRC-0
Предимства:
  • Безчетков мотор, батерия REDLITHIUM™ и електроника REDLINK™ осигуряват мощност
  • С дължина 145 мм за достъп до тесни пространства и най-добро съотношение мощност/размер
  • Усъвършенстван 13 мм метален патронник за бърза смяна на накрайниците
  • Индикатор за количеството заряд на батерията и LED светлина
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Макс. въртящ момент: 60.5 Nm
  • Обороти на празен ход на 1-ва скорост: 0-550 Rpm
  • Обороти на празен ход на 2-ра скорост: 0-1700 Rpm
  • Макс. пробиване на дърво: 52 мм
  • Макс. пробиване на зидария: 16 мм
2. Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 BLIDRC-0
Предимства:
  • С дължина само 112 мм, което го прави идеален за работа в тесни пространства
  • 3-скоростно регулиране на оборотите и въртящия момент за максимален контрол
  • Изцяло металната скоростна кутия и зъбни колела гарантират превъзходна издръжливост
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion
  • Максимален въртящ момент: 190 Nm;
  • Макс. диаметър на болта: M14;
  • Тип захват: 1/4″;
  • Механични скорости: 3;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 1250 min-1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 2400 min-1;
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 3600 min – 1;
  • Тегло: 0.8 кг.
3. Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18 FCS552-0
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-Ion
  • Диаметър на диск: 165 мм
  • Диаметър на отвора: 20 мм
  • Капацитет на фаска: 50°
  • Макс. дълбочина на рязане (45°): 44 мм
  • Макс. дълбочина на рязане (90°): 57 мм
  • Тегло: 2.8 кг
4. Акумулаторен мултиинструмент Milwaukee M18FMT-0
  • Смяната на ножа FIXTEC ™ без инструменти с универсален адаптер гарантира удобство и бързина
  • Напрежение: 18 V;
  • Ъгъл на трептене наляво/надясно: 2,1 °;
  • Брой в комплекта: 1 бр.;
5. Акумулаторен Прободен Трион – Зеге Milwaukee M18FBJS-0
  • Разполага с вентилатор за прах, който запазва линията на рязане от дървесен прах
  • Подвижната мека обувка избягва белези и драскотини при рязане на меки материали
  • Напрежение: 18V
  • Капацитет откос: 45°
  • Maкс. капацитет на рязане в алуминий: 19 mm
  • Maкс. капацитет на рязане в стомана: 10 mm
  • Maкс. капацитет на рязане в дърво: 100 mm
  • Махало: Да
  • Настройки на махалото: 4
  • Дължина на размах: 25 mm
  • Тегло с батерия: 2.8 kg
6. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18B5 REDLITHIUM-ION™ – 2бр
7. Бързо Зарядно Устройство Milwaukee M12-18 FC – 1бр
8. Сак – 1 бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло10 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.