Комплект акумулаторни машини Milwaukee M12FPP3R-6423P, 12V
Код: 4933478822
Изчерпан
Комплектът включва:
  • Машина: Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M12 FPD;
  • Машина: Акумулаторен мултишлайф Мilwaukee M12FCOT-0;
  • Машина: Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee M12CH-0;
  • Акумулаторна батерия M12 B2 (2.0 Ah): 1 бр.;
  • Акумулаторна батерия M12 B4 (4.0 Ah): 1 бр.;
  • Акумулаторна батерия M12 B6 (6.0 Ah): 1 бр.;
  • Зарядно устройство Milwaukee C12 С: 1 бр.;
  • Пластмасов куфар за съхранение и пренасяне Milwaukee PACKOUT™: 1 бр.
1. Акумулаторен безчетков ударен винтоверт Milwaukee M12 FPD, 12 V, 44 Nm
  • Напрежение: 12 V;
  • Капацитет на батерията: Li-Ion;
  • Безчетков двигател: ДА;
  • LED осветление: ДА;
  • Режим на ударно пробиване: ДА;
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 мм;
  • Максимални обороти: 0 – 450/0 – 1700 min – 1;
  • Удари в минута: 0 – 6 750 /0 – 25 500 min – 1;
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм;
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 35 мм;
  • Въртящ момент: 44 Nm;
  • Брой степени: 2;
  • Съвместима с всички батерии MILWAUKEE® M12™;
  • Тегло: 3 кг.
2. Акумулаторен мултишлайф Мilwaukee M12FCOT-0 12V, 76мм
  • Напрежение: 12V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Безчетков двигател: ДА;
  • LED осветление: ДА;
  • Диаметър на диска: 76 мм;
  • Размер на отвора на диска: 10 мм;
  • Дълбочина на рязане: 16,3 мм;
  • Ширина на рязане: мин. 1 мм / макс. 3,2 мм;
  • Ниво на звукова мощност: 105 dB (A);
  • Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A);
  • Ниво на звуково налягане: 94 dB (A);
  • Вибрация: 2,9 м / с²;
  • Вибрационна несигурност: 1,5 m / s²;
  • Ъгъл на трептене наляво/надясно: 2,1 °;
  • Тегло: 1.1  кг.
3. Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee M12CH-0, 12V, 1.1 J
  • Напрежение: 12V;
  • Tип захват: SDS-Plus;
  • Сила на удар: 1.1 J;
  • Максимален диаметър на болта: M14
  • Максимален въртящ момент: 50 Nm;
  • Вибрации: 4.4 m/s²;
  • Звукова мощност: 95.7 dB;
  • Тегло: 2 кг.
4. Акумулаторни батерии Milwaukee M12 B2 , 12V, 2.0 Ah
  • Напрежение: 12V;
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah;
5. Акумулаторни батерии Milwaukee M12 B4, 12V, 4.0 Ah
  • Напрежение: 12V;
  • Капацитет на батерията: 4.0 Ah;
6. Акумулаторни батерии Milwaukee M12B6, 12V, 6.0 Ah
  • Напрежение: 12V;
  • Капацитет на батерията: 6.0 Ah;
7. Зарядно устройство Milwaukee C12 С, 12V, Li-ion
  • Диапазон на зареждане: 12 V;
  • Време за зареждане: 30 min (1.5Ah), 40 min (2.0Ah), 60 min (3.0Ah), 80 min (4.0Ah);
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло5 кг
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Шило SDS-max Makita D-34182, 400мм
-29%
Свредло за метал Milwaukee 4932363264, 5 х 52 мм, 2 бр
-13%
Свредло за метал Milwaukee 4932363264, 5 х 52 мм, 1 бр
Накрайник кръстат BOSCH 2607001522 Extra Hard, PH 2x51мм, 3 броя
-23%