Комплект акумулаторни градински машини Milwaukee M18FPP3OPL5-823P
Код: 4933492814
Номер в магазина: 243502
Купи сtbi bank logo
1. Акумулаторен верижен трион, резачка Milwaukee M18FCHS-0
Предимства:
  • Осигурява изключително висока работа с едно зареждане, трионът ще отреже 150 парчета 100 мм х 100 мм бор с едно пълно зареждане на 12,0 Ah батерия;
  • Изцяло металните зъбни колела с висока якост осигуряват най-добрия въртящ момент в класа;
  • Резервоар за масло без разливане с лесен за достъп резервоар и ясно прозорче за наблюдение;
  • Тригерът с променлива скорост позволява на потребителя да има пълен контрол върху мощността;
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Дължина на веригата: 60 см
  • Размер на верижния файл: 4 мм
  • Дебелина на веригата: 1,1 мм
  • Стъпка на веригата: 9,5 мм
  • Скорост на веригата: 12.4 м./ сек
  • Ниво на звукова мощност: 97.69 dBA
  • Ниво на вибрация: 4.96 м./сек²
  • Тегло( ЕРТА): 6,4кг;
2. Акумулаторна въздуходувка Milwaukee M18FBL-0 18V
Предимства:
  • Осигурява повишена ефективност, по-продължителна работа и максимална мощност;
  • Налични са две скорости за пълен контрол на мощността;
  • Бутон за заключване;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Обороти на вентилатора: 14 000 rpm
  • Дължина без дюза: 386 мм