Гвоздеи за такер DeWALT DNPT31R90HDZ, 3.1×90мм, 1200 бр
Код: DNPT31R90HDZ
75.89  / 148.43 лв.
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Дължина: 90 мм
  • Дебелина: 3,1 мм
  • Тип: SN21
  • Профил: пръстен
  • Подходящ за: DCN690, DCN691, DCN692, DCN 695
  • Брой в опаковка: 1200 бр
Пирони за такер DeWALT DNPT31R90HDZ
Описание:
Гвоздеи за такер DeWALT DNPT31R90HDZ представляват гама от оребрени пръстеновидни пирони, изцяло тествани и оптимизирани за използване с DCN690. Специално проектирани за приложения, изискващи висока плътност и издръжливост, идеални за различни строителни проекти, включително подови настилки, огради, панели и дървени покриви. Изработени са от въглеродна стомана и подлежат на горещо поцинковане, което гарантира изключителна устойчивост на околните условия. Тази висококачествена обработка осигурява висока екологичност и оптимална защита срещу корозия и ръжда. Пироните DNPT31R90HDZ от DeWalt се отличават с висока надеждност и производителност с дължина 90 мм и дебелина 3,1 мм, осигурявайки точност и здравина при работа със задълбочаване и закрепване на различни материали.
Технически характеристики:
  • Дължина: 90 мм
  • Дебелина: 3,1 мм
  • Тип: SN21
  • Профил: пръстен
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.2 кг
Марка
Брой в опаковка
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Нож за зеге Makita B-49703 2бр в опаковка.png
-28%
Нож за зеге Makita B-49703 2бр в опаковка
tbi bank loading
моля изчакайте
Свредло за бетон BOSCH SDS plus-5X, 15x200х260мм