Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R75Z, 2.8×75мм, 2200 бр
Код: DNPT28R75Z
57.22  / 111.91 лв.
Номер в магазина: 271641
Технически характеристики:
  • Дължина: 75 мм
  • Диаметър: 2.8 мм
  • Материал: Стомана с маркировка
  • Наклон: 33°
Пирони за такер DeWALT DNPT28R75Z
Описание:
Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R75Z са създадени за висока производителност и надеждност. С размери 2.8 x 75 мм и подрязани глави, те гарантират сигурно сцепление при всяка употреба. Квалифицирани по стандарт Еврокод 5, тези пирони отговарят на строгите изисквания за индустриално качество и съответствие. Доставят се в удобна опаковка от 2200 броя, осигурявайки достатъчно количество за обемни проекти и професионални приложения.
Технически характеристики:
  • Дължина: 75 мм
  • Диаметър: 2.8 мм
  • Наклон: 33°
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Марка
Брой в опаковка
dalzhina
75 мм
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Шкурка BOSCH 2608621746, C450 125мм/240, 8 отвора, 50 броя