Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R63Z, 2.8×63мм, 2200 бр
Код: DNPT28R63Z
51.00  / 99.75 лв.
Номер в магазина: 271638
Технически характеристики:
  • Дължина: 63 мм
  • Диаметър: 2.8 мм
  • Материал: Стомана с маркировка
  • Наклон: 33°
Пирони за такер DeWALT DNPT28R63Z
Описание:
Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R63Z са създадени за висока производителност и надеждност. С размери 2.8 x 63 мм и подрязани глави, те гарантират сигурно сцепление при всяка употреба. Квалифицирани по стандарт Еврокод 5, тези пирони отговарят на строгите изисквания за индустриално качество и съответствие. Доставят се в удобна опаковка от 2200 броя, осигурявайки достатъчно количество за обемни проекти и професионални приложения.
Технически характеристики:
  • Дължина: 63 мм
  • Диаметър: 2.8 мм
  • Наклон: 33°
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Марка
Брой в опаковка
dalzhina
63 мм
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
USB порт за зареждане с LED лампа Sealey CP20VCP, 20V, 30lm
-70%
Шило Rennsteig 330 200 1, 200 мм
-21%
tbi bank loading
моля изчакайте
Свредло за перфоратор BOSCH SDS plus-1 за бетон 7x50х110мм