Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R63HDZ, 2.8×63мм, 1200 бр
Код: DNPT28R63HDZ
38.32  / 74.95 лв.
Номер в магазина: 271645
Технически характеристики:
  • Дължина: 63 мм
  • Диаметър: 2.8 мм
  • Профиил: пръстен
  • Материал: Стомана с маркировка
  • Наклон: 33°
Пирони за такер DeWALT DNPT28R63HDZ
Описание:
Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R63HDZ са създадени за висока производителност и надеждност. С размери 2.8 x 63 мм и подрязани глави, те гарантират сигурно сцепление при всяка употреба. Квалифицирани по стандарт Еврокод 5, тези пирони отговарят на строгите изисквания за индустриално качество и съответствие. Доставят се в удобна опаковка от 1200 броя, осигурявайки достатъчно количество за обемни проекти и професионални приложения.
Технически характеристики:
  • Дължина: 63 мм
  • Диаметър: 2.8 мм
  • Профиил: пръстен
  • Наклон: 33°
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Марка
Брой в опаковка
dalzhina
63 мм
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
USB адаптор за зареждане DeWALT DCB090, 10.8V - 18V
-38%
USB адаптор за зареждане Makita ADP06 , 10.8V - 12V
-31%
-31%
Диск метален за фино рязане на дърво Makita Makblade, HM ф 2...
tbi bank loading
моля изчакайте
Прав диск за метал Bosch Standart For Inox 2608603254, 115 мм, 10 бр