Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R63G12Z, тип SN34, 2.8×63мм, 2200 бр.
Код: DNPT28R63G12Z
107.37  / 210.00 лв.
Номер в магазина: 231517
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Марка: Dewalt;
  • Модел: DNPT28R63G12Z;
  • Материал на гвоздеите: поцинковани;
  • Диаметър: 2,8 мм;
  • Обща дължина: 63 мм;
  • Тип: SN34;
  • Употреба: подходящи за такер DeWALT DCN692;
Гвоздеи за такер DeWALT DNPT28R63G12Z
Гвоздеите Dewalt DNPT28R63G12Z са с размери 2.8 мм х 63 мм поцинковани, подходящи за вътрешна и външна употреба, част от гамата стоманени пирони. Тествани за работа с акумулаторен такер DeWalt DCN692. Квалифицирани по стандарт Еврокод 5 и покриващи класове на обслужване 1, 2 и 3. Доставят се в картонена кутия, състояща се от 2200 броя.
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Свредло за метал Milwaukee HSS-G CO Thunderweb D338/ 5х52мм, 10бр.