Електрическа бормашина Stanley FMEH850K, 850 W, 50 мм
Код: FMEH850K
Номер в магазина: 259623
Технически характеристики:
  • Mощност: 710 W
  • Обороти без товар: 0 – 3.200 min-1
  • Удари в минута: 0 – 48.000 min-1
  • Мах диаметър в стомана|бетон|дърво Ø: 13/16/30 mm
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 mm
  • Присъединителна резба на вретеното: UNF 1/2″-20
  • Шум: 98 dB
  • Размери (Д х Ш х В): 296 x 75 x 204 мм
  • Тегло: 2,1 кг
Бормашина Stanley FMEH850K
Описание:
Електрическа бормашина Stanley FMEH850K  е мощен и надежден инструмент с 850 W двигател, осигуряващ стабилна работа дори при по-тежки приложения. Със скоростни режими 0-1100 и 0-3200 об./мин и впечатляваща честота на ударите до 54 400 уд./мин, тя е идеална за прецизно пробиване в материали като дърво, метал и зидария. Металният патронник с двойна втулка и обхват 13 мм гарантира издръжливост и здраво задържане на битовете, дори при интензивна работа. Функцията реверс и възможността за избор на режими позволяват лесно адаптиране към специфичните изисквания на всяка задача, а 3-метровият кабел осигурява удобство и мобилност на работното място.
Технически характеристики:
  • Мощност: 850 W
  • Въртящ момент: 45 Nm
  • Обороти без товар: 0-1100 / 0-3200 об./мин
  • Обхват на патронника: 13 мм
  • Максимум в метал: 13 мм
  • Максимум в дърво: 50 мм
  • Максимум в бетон: 18 мм
  • Тегло: 4.1 kg
Окомплектовка:
  • 1 х Куфар
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
USB адаптор за зареждане Makita ADP06 , 10.8V - 12V