Бормашина Milwaukee HDE13RQD
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 825 W
  • Въртящ момент, макс.: 101 Nm
  • Обороти на празен ход: 0-500 min-1
  • Обхват на патронника: 13 mm
Производител: Milwaukee
Moдел: HDE13RQD
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
Техническа характеристика:
Мощност: 825 W
Въртящ момент, макс.: 101 Nm
Обхват на патронника: 13 mm
Максимален диаметър на пробиване в дърво: 38 mm
Брой скорости: 1
Тегло: 3.2 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Функции
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Електрически шмиргел Sealey BG150CX, 150W, 150 мм
-30%
Прахосмукачка за сухо и мокро почистване Draper 20515, 1250 W, 20 L
-37%