Безчетков ударен винтоверт с приставки Milwaukee M12FPDX-0
Купи сtbi bank logo
  • Мощност :12 W
  • Капацитет на батерията: Li-Ion
  • Въртящ момент: 44 Nm
  • Обороти на празен ход: 0-450;0-1700 min-1
Производител: Milwaukee
Moдел: M12FPDX-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се само тяло с бързосменяем патронник – БЕЗ батерии и зарядно.
Техническа характеристика:
Мощност :12 W
Капацитет на батерията: Li-Ion
Въртящ момент: 44 Nm
Удари в минута: 0-25500 bpm
Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 mm
Максимален диаметър на пробиване в зидария: 35 mm
Тегло: 1.0 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ръчен акумулаторен циркуляр Dewalt DCS391NT, 18 V XR , 165мм
-35%