Купи сtbi bank logo
  • Макс. диаметър на свредлото (мм): 16
  • Макс. дължина на свредлото (мм): 160
  • Макс. дължина на пробиване (mm): 90
Производител: Milwaukee
Модел: M18 CDEX-0
Описание:
Проектиране за използване на прах с автоматична работа от превключване на включване / изпълнение на инструментите. HEPA Filter: широко смесен за най-добрия филтър, който има всички размери на частици с коефициент на полезно действие 99,75%. Голяма кутия за съхранение на прах. Алуминиевата тръба за изсмукване на прах се регулира с големи размери на средно и дължина 16 мм макс и 90 мм дължина. Съвместим с M18 CHX. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™.
Техническа характеристика:
Капацитет на батерията (Ah): Не се доставят батерии
Вид батерия: Литиево-йонна
Прилага се зарядно: ─
Стандартно оборудване: Резервни пръстени за четка
Дължина на хода (mm): 100
Напрежение (V): 18
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-22%
Ъглошлайф акумулаторен DeWALT DCG405FN, Li-Ion 18.0 V, 9000...
Електрически винтоверт Makita DF0300, 56 Nm, 1-10 мм, 320 W
-21%
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 18V-90 C Professional 0 601 9K6 002, 18 V, 64 Nm